Sukcesy młodzieży, seniorów i bulderowców

Kolejna porcja sukcesów sportowców UKA.

W niedzielę 29 października w Andrychowie rozegrano drugą edycję Pucharu Polski w prowadzeniu. Pełne wyniki znajdziecie tutaj. Teraz tylko informacja o dobrym starcie naszych zawodników a szczególnie Michała Łodzińskiego (adidas Outdoor), który zajął piąte miejsce. Zaraz zanim znalazł się Rafał Pawiński (adidas Outdoor), finałową ósemkę zamknął Szymon Łodziński (adidas Outdoor).

W miniony weekend 27 i 28 października we Wrocławiu odbył się Dziecięcy Festiwal Wspinaczkowy. Zawodnicy UKA Agama zdobyli 4 medale. Bartek Winiarek i Maja Topolewska wywalczyli złoto, Asia Ciżkowicz była druga, a startujący po raz pierwszy Antek Gontarz był trzeci.

Wreszcie niektórzy spędzają także czas w plenerze. Bartek Jarosiewicz i Jakub Ziółkowski (obaj adidas Outdoor) bawią teraz w podparyskim Fontainbleau gdzie udało im się przejść między innymi: BIG DRAGON (8A), a Ziólkowi dodatkowo Karmę (8A)