Spotkanie z Anną Czerwińską w ramach cyklu Góry Wartości

We wtorek, 29 stycznia o godz. 18.30 trzecie spotkanie z cyklu „Góry wartości” w CMJPII

Termin: 29 stycznia 2013 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

UKA jest parnerem cyklu „Góry wartości”

UWAGA!
24 stycznia (czwartek), o godz. 15.00 pojawi się na stronie (http://www.centrumjp2.pl/news/5957/Moje_gory__spotkanie_z_Anna_Czerwinska)  lista pozwalająca zapisać się na spotkanie. Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie będące jednocześnie wejściówką.

Anna Czerwińska – polska alpinistka i himalaistka, zdobywczyni siedmiu ośmiotysięczników i Korony Ziemi. Uczestniczyła w wyprawach wspinaczkowych m.in. z Wandą Rutkiewicz i Krystyną Palmowską. Z zawodu jest doktorem nauk farmaceutycznych, lecz porzuciła go dla gór, które są jej największą pasją. Obecnie prowadzi firmę, która sprowadza z Indii ubrania, biżuterię oraz inne orientalne produkty.

Termin: 29 stycznia 2013 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiadają o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami.

Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W grudniu rozmawialiśmy z Kingą Baranowską. W lutym 1Piętro będzie gościło Michała Kochańczyka.

 

 

Dodane przez:
jakub radziejowski

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.