Spotkanie z Michałem Kochańczykiem – Centrum Myśli Jana Pawła II

We wtorek, 26 lutego o godz. 18.30 kolejne spotkanie z cyklu „Góry wartości”. Gościem 1Piętra będzie Michał Kochańczyk, podróżnik, himalaista, alpinista, kajakarz. Na spotkanie obowiązują zapisy. Za utrudnienia przepraszamy.
UWAGA!
W czwartek, 21 lutego, o godz. 15.00, na stronie http://www.centrumjp2.pl/news/5996/Gory_wartosci__Michal_Kochanczyk_na_1Pietrze pojawi się lista pozwalająca zapisać się na spotkanie. Pierwsze 170 osób otrzyma mailowe potwierdzenie, będące jednocześnie wejściówką.Plakat 29 - A3

Michał Kochańczyk – z wykształcenia ekonomista i afrykanista, jest alpinistą, polarnikiem, żeglarzem, kajakarzem, wspina się od wielu lat w Tatrach, Pamirze, Himalajach, Andach, w górach Afryki, na Spitsbergenie i Alasce. Był kierownikiem i uczestnikiem dwudziestu wypraw w góry wysokie. Jego największym osiągnięciem górskim jest udział w przeprowadzeniu nowej drogi na jedną z najtrudniejszych gór świata: szczyt Fitz Roy w Patagonii. Jest prezesem Klubu Wysokogórskiego „Trójmiasto” w Gdańsku, instruktorem alpinizmu Polskiego Związku Alpinizmu.

Termin: 26 lutego 2013 roku
Godzina: 18.30
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

„Góry wartości” to cykl comiesięcznych spotkań z wybitnymi alpinistami i himalaistami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami ze wspinaczki wysokogórskiej, opowiadają o tym, że alpinizm to nie tylko sport, zmaganie z siłami natury czy intensywny trening, lecz również zgłębianie piękna natury, praca nad charakterem oraz rozwój duchowy. Tytuł „Góry wartości” oznacza trudną drogę człowieka poszukującego sensu życia. Bo przecież każdy z nas, niczym himalaista zdobywający szczyt w skrajnie niesprzyjających warunkach, walczy ze swoimi słabościami.
Pierwszym gościem cyklu był Leszek Cichy – guru himalaizmu, pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą. W grudniu rozmawialiśmy z Kingą Baranowską. W styczniu 1Piętro gościło Annę Czerwińską.

 

Dodane przez:
jakub radziejowski

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj