Sukcesy sportowe na panelu

W ostatfinaly_05nich dwóch tygodniach nasi zawodnicy startowali w zawodach towarzyskich i Pucharze Polski. W rywalizacji na panelu trudno o imprezę bez naszych na podium. Podczas „sprawdzania formy przed sezonem” na Arenie Wgórę można powiedzieć, że całe podium należało do UKA, w Pucharze Polski też było dobrze!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ostatni weekend na Arenie wspinaczkowej Wgórę odbyły się zawody „Sprawdź formę Czajka

przed sezonem” w których wystartowało ok 160 osób. Aż połowa finalistów to „nasi”.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna była Marta Czajkowska, a

tuż za podium na 4 miejscu uplasowała się Kaja Matejek – Zarębska.

 

 

 

 

 

 

 

Wśród mężczyzn na drugim i trzecim stopniu podium stanęli Kuba Jodłowski i Kuba Główka, na czwartym miejscu wylądował Kuba Ziółkowski, a Szymon był szósty.

Jodla

Warto dodać że imprezę organizowała Arena Wgórę, przy współorganizacji UKA i KWW. Głównym sponsorem wydarzenia było Lotto. Osobą odpowiedzialną za część sportową byl Adam Pustelnik (główny „chwytowy”) a pomagał mu między innymi Marines.

Ze swojej strony chciałbym ogromnie podziękować za pomoc: Łukaszowi i Emilce, za pracę w biurze zawodów oraz Krzyśkowi za zorganizowanie Slacka.

 

Cała impreza była bardzo udana, więc chyba można liczyć na powtórkę w być może większej skali. Cała impreza nie mogła się odbyć bez sponsorów i patronów:

 

 

sponsorzy

 

 

W miniony weekend odbywały się także zawody Pucharu Polski juniorów. Młodzi zawodnicy rywalizowali w konkurencji bouldering a Tarnowie. Wystartowała czołówka juniorów z całej Polski.

Michał Kulpiński (UKA Agama, Climbrock) i Filip Chrapowicki (UKA Agama, Climbrock) zajęli 2 miejsce pokonując wielu bardzo utytułowanych zawodników.

 

Tydzień wcześniej to jest 13 i 14 kwietnia w Lublinie odbyła się pierwsza eliminacja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w konkurencjach na czas i w prowadzeniu. Wystartowało trzech naszych zawodników i zdobyli trzy medale.

Filip Chrapowicki (Climbrock) zwyciężył w konkurencji „prowadzenie”, Olga Lewicka (Climbrock, Wgore.pl) zajęła II miejsce w konkurencji „na czas”, Michał Kulpiński (Climbrock)zajął III miejsce w konkurencji „prowadzenie”.

 

Gratulacje!

Dodane przez:
Bartek J

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj