Ultrabieg „Granią Tatr” już za 3 miesiące. Obóz przygotowawczy z Marcinem Świercem.

Logo Grania Tatr230Już za 3 miesiące 17 sierpnia odbędzie się pierwszy ultramaraton w Tatrach Polskich bieg „Granią Tatr”, którego UKA jest partnerem. BUGT będzie najbardziej spektakularnym i najtrudniejszym biegiem w naszym kraju w tym roku. By go ukończyć, trzeba mieć wiedzę jak się przygotować.

Wszystkich chętnych biegaczy górskich zapraszamy na obóz przygotowawczy do Biegu Granią Tatr i do biegów ultra w ogóle, który odbędzie się 23-30 czerwca w Zakopanem. Treningi poprowadzą:

 • Marcin Świerc, aktualny Mistrz Polski w biegach górskich na długim dystansie oraz w biegach skyrace, , ultra biegacz młodego pokolenia (www.marcinswierc.pl )
 • Justyna Żyszkowska, Mistrzyni i wielokrotna Vice-mistrzyni Polski w ski-alpinizmie, uczestniczka m.in. Elbrus Race oraz Przewodniczka Tatrzańska (www.skialp4u.pl)
 • oraz Ania Brzegowa, dyplomowany instruktor jogi, z kilkunastoletnim doświadczeniem, praktykująca jogę od 1994 r., także w instytucie jogi w Indiach (www.hathajoga.com), która będzie dbała i o Wasze ciało, i o ducha 🙂

Więcej informacji o obozie znajdziecie tutaj.

Dla członków UKA rabat na uczestnictwo w obozie w wysokości 5%.

Dodane przez:
notonic

komentarze 3 do “Ultrabieg „Granią Tatr” już za 3 miesiące. Obóz przygotowawczy z Marcinem Świercem.”

 1. azja
  16-05-2013 o godz. 14:18, azja pisze:

  kto się wybiera?

 2. bitels
  12-06-2013 o godz. 14:45, bitels pisze:

  Ja bym się wybrał, ale nie dam rady w tym terminie, natomiast chciałem się dowiedzieć, czy już wiadomo coś na temat przygotowania tego biegu. Ponieważ skoro mamy być partnerem, to mamy pomagać w organizacji i ja się oczywiście zgłaszam do pomocy.

  Mikołaj.

 3. notonic
  12-06-2013 o godz. 16:15, notonic pisze:

  Tak, będzie potrzebna pomoc. Niedługo będę rozsyłał informacje do wszystkich. Chętni niech rezerwują sobie ten 17 sierpnia.

  M.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj