Kadra UKA Agama na zawody Rock Junior 2013 w Arco

W największych europejskich zawodach dla dzieci i młodzieży Rock Junior w Arco odbywających się w trakcie festiwalu Rock Master 2013 sekcję UKA Agama reprezentować będą:

Antek_Gontarz_sm Antoni Gontarz (Climbrock) – rocznik 2005 – W UKA Agama niecały rok. Po miesiącu wspinania zajął 3 miejsce na zawodach w wrocławskim Tarnogaju. W otwartych mistrzostwach Lublina zdobył pierwsze miejsce. Najmłodszy reprezentant Agamy. Wspinanie „na trudność” jest jego najmocniejszą stroną.
Kostek_Sobanski_sm Kostek Sobański (Climbrock)rocznik 2004 – w Agamie od niespełna roku. Zwycięzca klasyfikacji generalnej tegorocznej edycji Turnieju 4 Ścianek w kategorii do lat 9 oraz zawodów Avatarki’ds Podczas wszystkich zawodów, w których do tej pory startował, zawsze zajmował miejsce na podium. Najmocniejszą jego stroną jest wspinanie „na trudność”.
Bartek_Winiarek_sm Bartek Winiarek (AW Makak, Climbrock) – rocznik 2003 – w Agamie od ponad 3 lat. W 2012 r. wygrał wszystkie cztery Puchary Polski w kategorii dzieci młodszych, a do tego dołożył zwycięstwa w Junior Bulder i zawodach Tarnogaj we Wrocławiu. W tym roku ma na swoim koncie najwyższe miejsce na podium w Mistrzostwach Lublina. We wspinaniu najbardziej lubi buldery.
Mikolaj_Jagielak_sm2 Mikołaj Jagielak – rocznik 2002 – w Agamie od 2009r. Wielokrotnie stawał na podium zawodów dla dzieci młodszych we wspinaniu na czas, trudność i w bulderingu. W klasyfikacji generalnej Pucharu Dzieci i Młodzików za rok 2012 PZA Mikołaj zajął 7 miejsce. Najbardziej lubi buldery i wyjazdy w skały.
Malgorzata_Kusztelak_sm Trenerem Kadry UKA Agama jest Małgorzata Kusztelak – Trener wspinaczki sportowej. Absolwentka warszawskiego AWF wydziałów Wychowania Fizycznego i  Rehabilitacji. Specjalista urazów sportowych.  Trenuje wspinaczkę sportową od 1994 roku.  Ma wysokie osiągnięcia sportowe (trudności 8a OS). Najlepsze wyniki jej zawodników to: kilkukrotne Mistrzostwo Polski w różnych grupach wiekowych, zwycięstwo Pucharu Polski różnych grupach wiekowych, II miejsce w zawodach Pucharu Świata Juniorów w konkurencji „na czas”.

Dodane przez:
Marek

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj