Dofinansowany obóz wspinaczkowy dla młodzieży

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że UKA otrzymało dofinansowanie 10 tys. zł z rządowego Programu „KLUB” na obóz wspinaczkowo-treningowy na Jurze.

Do udziału w projekcie zapraszamy utalentowanych juniorów należących do UKA, urodzonych w rocznikach 2003-2008 na dofinansowany obóz wspinaczkowo-treningowy na Jurze w terminie 1-5 lipca 2020 prowadzony przez Janka Sokołowskiego i Pawła OrłowskiegoUczestnicy obozu pokrywają tylko koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia oraz obowiązkowego ubezpieczenia NNW. Koszty organizacji obozu oraz wynagrodzenie trenerów są zwolnione z opłat. Co więcej, dzięki dofinansowaniu, każdy uczestnik otrzyma nowe buty wspinaczkowe, odpowiednie do ambitnych przejść w skałach!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres juniorzy@uka.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Data urodzenia
  • Numer telefonu
  • Numery telefonów obojga rodziców/opiekunów prawnych

Do zgłoszenia prosimy także o załączenie:

  • Skanu pisemnej zgody rodziców lub opiekunów prawnych do wzięcia udziału w obozie
  • wyników ze startów w zawodach organizowanych przez PZA oraz wykaz najlepszych przejść skalnych z ostatnich dwóch lat. Zastrzegamy pierwszeństwo dla członków UKA będących reprezentantami Kadry Narodowej. Ostateczną decyzję o powołaniach na obóz podejmie Zarząd w porozumieniu z trenerami.

Spieszcie się! Zgłoszenia przyjmujemy tylko do środy 17 czerwca (do końca dnia).

Program „KLUB” finansowany ze środków z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki, to mechanizm finansowy skierowany do małych i średnich klubów sportowych, którego celem jest wsparcie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży.