Memoriał Ryśka Tomasika i Puchar Polski w Warszawie – nasi wysoko!

W dniach 26-27 marca 2011 w Warszawie na CW OnSight został rozegrany Memoriał Ryśka Tomasika.

Zwycięzcą wśród mężczyzn został Michał Kułak, który ukończył wszystkie drogi! Drugą pozycję wśród panów wywalczył Kuba Główka (UKA) (6 dróg), a trzecią Jakub Rozbicki (także UKA) (6 dróg). W pierwszej dziesiątce było dalszych trzech członków klubu.

Wśród Pań triumfowała nasza koleżanka klubowa Anna Thiele-Wieczorek (UKA) przed Olą Stańczak i Aleksandrą Arcichowską. Trzecie miejsce ex aequo zdobyła też Ewa Heldt (UKA).

Wśród juniorów zwyciężył Michał Wojewódzki (UKA)

Pełna relacja z Memoriału tutaj

W rozegranych równoległe zawodach w prowadzeniu Pucharu Polski  (tu wyniki) w finale z naszych Pań znalazły się Kasia Jurek (5 miejsce) i Marta Czajkowska (6) , a spośród Panów Jakub Jodłowski (4 miejsce), Szymon (6) i Michał (7) Łodzińscy oraz Rafał Pawiński (8)

Wśród młodzieżowców wygrał Szymon Łodziński (UKA)