Nowe koszulki klubowe

Drogie klubowiczki, drodzy klubowicze!

Z przyjemnością ogłaszamy zamówienie nowych koszulek klubowych!!!
Podobnie jak w zeszłym roku, ciuszki wykona dla nas firma Grimpi, którą wszyscy na pewno dobrze znacie. Tym razem możecie wybierać spośród dwóch wzorów – lubianego przez wszystkich „My Best Friends” i nowego, zaprojektowanego również przez Kasię Bunsch motywu bulderowego. Oba wzory są dostępne na tych samych koszulkach. Do wyboru macie 4 kolory koszulek męskich w rozmiarze od XS do XXL oraz 5 damskich – 3 bez rękawów z cienkiej tkaniny, idealnej do treningu (rozmiary od XS do XXL) i 2 z rękawem z materiału o nieco grubszej gramaturze (od S do XXL) (podobnego jak w zeszłym roku). W załączeniu znajdziecie wizualizacje i rozmiarówkę koszulek. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zamawiać?Aby zamówić koszulki, skorzystaj z formularza dostępnego tutaj:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkdnfNUin30E3-AiPRb45EJgFQrlS_c0kpzkh6jeSyM3WP4g/viewform

W formularzu wybierz rodzaj, kolor, rozmiar i ilość koszulek oraz metodę odbioru.
Aby ułatwić odbiór, macie wybór pomiędzy następującymi lokalizacjami: Bielany-Słodowiec, Makak, Ochota-okolice Dw. Zachodniego. Dodatkowo, dla klubowiczów mieszkających poza Warszawą, mamy opcję wysyłki (za dodatkową opłatą 15 zł).

Aby potwierdzić zamówienie, przelej na konto Klubu opłatę za koszulki w ciągu 3 dni. W przeciwnym razie uznamy, że zamówienie zostało złożone przez przypadek i zostanie ono anulowane.
Koszt koszulek – męskie 40 zł,  damskie – 45 zł (cena zależy od producenta i nie mieliśmy na nią wpływu).
Dane do przelewu:https://www.uka.pl/klub/dane-adresowe-i-wladze-klubu/
W tytule proszę wpisać, że dotyczy zamówienia koszulki klubowej.
UWAGA! Do formularza wprowadziliśmy WSZYSTKIE dostępne opcje. Nie ma możliwości zamawiania innych wzorów czy kolorów. 

Na Wasze zamówienia czekamy dwa tygodnie czyli do środy 12 maja br. następnie zweryfikujemy płatności i poczekamy na realizację. Będziemy się indywidualnie kontaktować w celu umówienia odbioru 🙂