Nowa strona www.uka.pl

Niniejszym mamy przyjemność zainaugurować nową klubową stronę internetową. Mamy nadzieję, że nowy layout spotka się z Waszym pozytywnym przyjęciem . Strona ma wiele nowych funkcjonalności począwszy od możliwości komentowania niusów, przez opcję samodzielnego dodawania galerii przez członków Klubu, a skończywszy na samodzielnym dodawaniu niusów przez klubowiczów (na stronie będą się pojawiać po akceptacji administratora). Wszelkie … Czytaj dalej

1% dla UKA! Wbij z nami ringa!

Zbliża się pora rozliczeń rocznych PIT

Serdecznie zapraszamy do przeznaczania 1% na UKA.
Jak co roku część pieniędzy pójdzie na Agamę, część na ubezpieczanie dróg w naszych jurajskich skałach (tę akcję UKA prowadzi już od 7 lat, ostatnio została obita Flaszka w Rzędkowicach), wreszcie chcielibyśmy jak najwięcej środków przeznaczyc na wyposażenie klubowej bulderowni, którą mamy szczerą nadzieję – wreszcie w tym roku otworzyć.

Czytaj dalej

Podsumowanie ZWI oraz kilka przejść okołoweekendowych

Kolejny Zimowy Weekend Integracyjny za nami. Do Betlejemki przyjechało zaskakująco dużo Klubowiczów – przewinęło się ponad 30 osób, część w celach wspinaczkowych, część turystycznych lub skiturowych. I tak mimo niesprzyjającej pogody udało się nam przejść kilka ciekawych dróg (choć były też spektakularne wycofy 🙂 )

Wieczorna integracja i oczekiwanie na powrót zespołów

(fot. Jacek Obmiński)

Czytaj dalej