Wielowyciągowo w Chile. Pokaz slajdów Waldka Żylińskiego.

W styczniu nasz klubowicz Waldemar Żyliński wyruszył w podróż ku granitowym monolitom doliny Cochamo, Chile [link do newsa].

Waldi” wyjechał tam w zespole z Magdą Drozd i Adamem Rysiem (KW Kraków). Wspinał się też z Krzysztofem Rychlikiem i Robertem Paradykiem (KW Kraków) oraz Karolem Dąbrowskim (ŚKA). Zespół w pierwotnym składzie najpierw działał w rejonie doliny Cochamo (północna Patagonia), a następnie przeniósł się do Kanionu del Maipo (środkowe Chile), gdzie eksplorowano tamtejsze piaskowcowe turnie.


Cochamo, Chile.

Plonem miesięcznego pobytu jest przejście kilkunastu dróg wielowyciągowych w różnych konfiguracjach zespołowych. W ostatnich dniach wyjazdu Waldi, wraz Magdą Drozd, Adamem Rysiem (KW Kraków) i Karolem Dąbrowskim (ŚKA), wytyczyli nową drogę „Mi pequeno es mejor” (Mój mały jest lepszy) w piaskowcu grupy skalnej Torrecillas.

Ze względu na czas trwania żałoby narodowej, termin spotkania został przeniesiony. Pokaz slajdów i relacja odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia o 18:40, w siedzibie UKA na ul. Srebrnej 16.

Uczestnicy dziękują sponsorom wyjazdu:


Dodane przez:
Marcin Nowogródzki

komentarze 2 do “Wielowyciągowo w Chile. Pokaz slajdów Waldka Żylińskiego.”

  1. biszon
    06-04-2010 o godz. 13:14, biszon pisze:

    oczywiście Marcinos miał na myśli 15 Kwietnia o 18:40 plus

  2. Marcin Nowogródzki
    12-04-2010 o godz. 10:18, Marcin Nowogródzki pisze:

    Ze względu na czas trwania żałoby narodowej, termin spotkania został przeniesiony. Pokaz slajdów i relacja odbędzie się w następny czwartek: 22 kwietnia o godzinie 18:40.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.