Klubowe Wigilijne Przebierane Zawody Bulderowe, 16 grudnia, godz. 18

Jak co roku mam przyjemność zaprosić wszystkie klubowiczki i klubowiczów wraz z osobami towarzyszącymi na Klubowe Wigilijne Przebierane Zawody Bulderowe. Tematem przewodnim naszych przebrań będzie nazwa skały lub góry, czyli pewnie pojawią się Mnichy czy też popularne ostatnio Kajaki 🙂

W tym roku nasze wigilijne spotkanie odbędzie się 16 grudnia (od godziny 18) i po raz kolejny spotykamy się w Arenie Wspinaczkowej WGórę (Merliniego 2, koło basenów Warszawianki).

Formuła zawodów przygotowana jest w taki sposób, że każdy może wygrać niezależnie od reprezentowanego poziomu wspinaczkowego. Poza wynikami na bulderach, oceniane będą także przebrania oraz zadania bonusowe. A zwycięzcy jak zwykle otrzymają cenne nagrody ufundowane przez Klub.

Po zawodach, ok. godziny 21 zapraszamy wszystkich do kawiarenki na piętrze w tym samym budynku gdzie odbędzie się część nieformalna naszego spotkania. W trakcie tej części w miłej atmosferze zostaną przyznane nagrody NUKA im. Łukasza Wajsa, nagrody w Konkursie Foto sponsorowanym przez adidasa, oraz nagrody dla Zwycięzców Zawodów Bulderowych. Tradycyjnie też rozdamy nagrody pocieszenia losując je wśród zgromadzonych osób. W trakcie odbędzie się też nasza coroczna Aukcja na Nasze Skały – zapraszamy wszystkich do przynoszenia przedmiotów na aukcje (to może być nieużywany sprzęt wspinaczkowy lub inne śmieszne lub ciekawe przedmioty).

Kiedy: 16 grudnia (piątek) od godziny 18.

Gdzie: Arena Wspinaczkowa WGórę, ul. Merliniego 2 (koło basenów Warszawianki)

Do zobaczenia!

Dodane przez:
notonic

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby komentować.