Biuletyn UKA – czyli BUKA nr 14 już jest

Ukazał się najnowszy numer Biuletynu Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego – BUKA nr 14.

W numerze, jak co roku coś do poczytania nie tylko o sprawach klubowych (można by rzec: jest coś i o sprawach uniwersalnych), wiele dobrych zdjęć, topo, a także relacje i podsumowania z życia nie tylko klubowiczów. Zapraszamy do lektury.

Jak otrzymać BUKĘ?

UKA jest lub za chwilę będzie dostępna na ściance CW ONSIGHT na ul.Obozowej 60,  na Arenie Wspinaczkowej Wgórę (ul. Merliniego 2) oraz na BLOCO (ul.Zgrupowania AK “Kampinos” 3). Z czasem także w sklepie HiMountain na Królewskiej 2. Być może gdzieś jeszcze… Jeśli macie pomysł gdzie, i chcecie tam zawieźć paczkę Biuletynów – proszę o kontakt.

Klub prześle bezpłatnie BUKĘ każdemu chętnemu, pod warunkiem nadesłania na adres klubu (Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa) koperty zwrotnej (formatu A5) z napisanym własnym adresem oraz naklejonym znaczkiem:

* za 1,90 PLN (bez priorytetu) lub 2,90 PLN (priorytet, naklejkę PRIORYTETU proszę nakleić również na kopertę) – 1 lub 2 egzemplarze BUKI

* 2,70 PLN (bez priorytetu) lub 3,60 PLN (z priorytetem) – 3 egzemplarze BUKI

* Jeżeli ktoś chciałby zamówić 10 egzemplarzy np. na klub, to prosimy wysłać na ten sam adres kopertę zwrotną formatu min. A4 (najlepiej „bąbelkową”) z naklejonymi znaczkami za 9,90 PLN (z priorytetem).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: jakub (at) uka.pl

7 komentarzy do wpisu „Biuletyn UKA – czyli BUKA nr 14 już jest”

 1. Po raz kolejny BUKA jest genialna! Mistrzostwo świata! Wielkie big up dla całej redakcji! (mimo, że jestem wymieniony w osobach, które przyczyniły się do wydania to mój wkład był prawie żaden 🙂 ).
  M.

 2. wszystko git, tylko co to za prowokacyjna okladka? nie mozna bylo wrzucic zdjecia nosalu albo chociaz lokalu na srebrnej? a tak bede musial wyrwac;]

 3. Nie myśleliście może o tym, żeby wydać i udostępnić w wersji elektronicznej? W takim pdfie na przykład. 🙂

 4. A jak moge dostac BUKE jesli jestem za granica????????
  U mnie na poczcie raczej nie dostane polskich znaczkow 🙂

  Dzieki
  Ewcia

Możliwość komentowania została wyłączona.