BUKA nr 13 już jest

Ukazał się najnowszy numer Biuletynu Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego – BUKA nr 13.
W numerze, jak co roku sporo ciekawych tekstów, wiele dobrych zdjęć, topo, a także relacje i podsumowania. Głównym tematem numeru jest… kobieta we wspinaniu. Bywa pikantnie 🙂

Zapraszam do lektury

Jak otrzymać Bukę?

Już od wczoraj (piątek 4 III), BUKA jest dostępna na ściance Centrum ONSIGHT na ul.Obozowej 60, a od dzisiaj na ściance AWF na ul. Banacha 2 oraz w sklepie HiMountain na Królewskiej 2. Od jutra będzie na Arenie Wspinaczkowej Wgórę (ul. Merliniego 2). W tygodniu zapewne i na ścianie W Pionie na ul.Nowowiejskiej Następnie stopniowo będzie dostępna w innych miejscach, gdzie tradycyjnie można ją otrzymać – np. na ściance na ul. Nowowiejskiej.

Klub prześle bezpłatnie BUKę każdemu chętnemu, pod warunkiem nadesłania na adres klubu (Uniwersytecki Klub Alpinistyczny, ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa) koperty zwrotnej (formatu A5) z napisanym własnym adresem oraz naklejonym znaczkiem:

* za 1,90 PLN (bez priorytetu) lub 2,90 PLN (priorytet, naklejkę PRIORYTETU proszę nakleić również na kopertę) – 1 lub 2 egzemplarze BUKI

* 2,70 PLN (bez priorytetu) lub 3,60 PLN (z priorytetem) – 3 egzemplarze BUKI

* Jeżeli ktoś chciałby zamówić 10 egzemplarzy np. na klub, to prosimy wysłać na ten sam adres kopertę zwrotną formatu min. A4 (najlepiej „bąbelkową”) z naklejonymi znaczkami za 9,90 PLN (z priorytetem).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt: jakub (at) uka.pl