Od Prezesa

Autor: Jacek Czabański

Dzięki zapałowi kolegi Kuby z kolumny obok ukazał się już 3 numer naszego rocznika Buka (wszelkie sprostowania do tego numeru ukażą się w numerze następnym – za rok).
Wykorzystując tę nieczęsto zdarzającą się okazję chciałbym krótko zapowiedzieć nadchodzące zdarzenia. Na spotkaniu przedświątecznym zostaną przyznane nagrody Klubu im. Łukasza Wajsa (jeszcze nie wiadomo kto je zdobędzie). Nota bene, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, gdzie urządzić imprezę – niech da znać. Ponadto trwają intensywne prace nad logo Klubu i należy spodziewać się ich pomyślnego zakończenia niedługo. Logo posłuży do wyprodukowania nowych legitymacji jak też koszulek i tego typu gadżetów. W lutym zaś lub w marcu odbędzie się Walne, na którym zostanie przedstawione sprawozdanie finansowe za 2000 rok.
W związku z tym, że zarówno wyjazd do Arco jak i zwłaszcza obóz w Chamonix były udane, będziemy kontynuować tego typu wypady. Zarząd z chęcią pozna pomysły klubowiczów na miejsca, które warto odwiedzić w przyszłym sezonie.
Zachęcam wszystkich do przesyłania materiałów do publikacji na stronie WWW (lub chociaż do podania e-maila, jeżeli ktoś go jeszcze na adres Klubu (uka@ii.pl) nie wysłał. Strona cierpi zwłaszcza na brak zdjęć – kto ma skaner?
Na wiosnę odbyły się całkiem udane imprezy: nauka hakówki pod czujnym okiem Menela oraz zawody we wspinaniu na ślepo oraz z zawiązanymi rękoma – gratulacje dla zdobywców t-shirtów Doroty Janowskiej oraz Kuby Radziejowskiego. Niech ta tradycja nie ginie – znowu trzeba się gdzieś wyrwać – choćby w styczniu.
Z innej beczki – niestrudzony Robert Sieklucki organizuje wyprawę na Trango Tower, która miejmy nadzieję dojdzie do skutku i będzie stanowić pierwszy wypad członka UKA w góry wysokie od dawien dawna.

I to by było na tyle.

Dziękuję.