Archiwum dla Kwi 2010

BUKA nr 12 już jest!

22 Kwi 2010

Właśnie ukazał się najnowszy numer Biuletynu Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego – BUKA nr 12.

Nowe ringi na Aptece w Podlesicach (nowe topo). Kurs ekiperski UKA

19 Kwi 2010

W ostatni weekend, w niesłusznie zapomnianym przez świat ogródku skalnym o nazwie Apteka, odbyła się akcja wymiany asekuracji (choć w przypadku zdecydowanej większości dróg precyzyjniej należałoby to określić jako akcję osadzania przelotów i w praktyce otwierania nowych dróg).

Wielowyciągowo w Chile. Pokaz slajdów Waldka Żylińskiego.

6 Kwi 2010

W styczniu nasz klubowicz Waldemar Żyliński wyruszył w podróż ku granitowym monolitom doliny Cochamo, Chile [link do newsa]. „Waldi” wyjechał tam w zespole z Magdą Drozd i Adamem Rysiem (KW Kraków). Wspinał się też z Krzysztofem Rychlikiem i Robertem Paradykiem (KW Kraków) oraz Karolem Dąbrowskim (ŚKA). Zespół w pierwotnym składzie najpierw działał w rejonie doliny […]

Nowa koszulka UKA

2 Kwi 2010

Niniejszym mam przyjemność ogłosić, iż przygotowaliśmy nowy projekt koszulki klubowej z naszym nowym hasłem. Biorąc sobie do serca uwagi z poprzedniej edycji postaraliśmy się, żeby był większy wybór.  Dostępne będą zarówno koszulki z krótkim rękawem, jak i długim, w różnych kolorach (dostępne będą tylko jasne kolory ponieważ nadruk jest ciemny).

Nasi na Boulderfest 08

2 Kwi 2010

W ubiegły weekend w Lubelskiej Kotłowni odbyła się ósma edycja kultowych już zawodów – Boulderfest. W tym roku wystartowało aż 60 pań i 226 facetów. Wśród naszych najlepiej wypadli Gosia Kusztelak (Horyzont, ProRock) i Kuba Ziółkowski (UKA /KWW) zajmując drugie miejsca!

Wszystkie Wpisy


archiwum starej strony UKA

Szukaj